Власникам нерухомості

Клієнт завжди правий!

Це твердження актуальне сьогодні як ніколи. Лояльність клієнтів, їх переваги виходять на перше місце в конкурентній боротьбі серед бізнесу-центрів будь-якого класу. Як ілюструє практика, можливість вибору надійного і недорогого постачальника послуг Інтернет і телефонії стає одним з визначальних чинників при виборі того або іншого офісу.Ексклюзивний договір на надання послуг зв'язку сьогодні є серйозним обтяженням для орендодавця. Ті, хто бояться пустити до себе інших операторів, програють аналогічним бізнесу-центрам по "мірі свободи слова". Присутність декілька Інтернет провайдерів створює здорову конкуренцію і позитивно впливає на вартість послуг доступу.

Нами накопичений величезний досвід в вирішенні подібних ситуацій і "плавному" переключення на альтернативний канал зв'язку, що, кінець кінцем, позитивно позначається на загальному розвитку бізнесу-центру.

AYOL NET - оператор зв'язку повного циклу, орієнтований на співпрацю з компаніями, що управляють, і власниками об'єктів комерційної нерухомості.  Ми пропонуємо індивідуальний підхід в організації послуг зв'язку до кожного орендаря бізнесу-центру.  П'ять причин для вибору AYOL NET як постачальника телекомунікаційних рішень:

1.Власні інвестиції в телекомунікаційну інфраструктуру будівлі; 

2.Будівництво та проектування СКС ; 

3.Оформлення проектної документації; 

4.Виділена оперативна підтримка орендарів; 

5.Можливість участі бізнесу-центру в доходах.

Якщо Ви власник нерухомості або його представник ми із задоволенням підготуємо для Вас комерційну пропозицію. Все що Вам потрібно зробити - це познайомитися з нашими менеджерами корпоративного відділу зателефонувавши за номером: 

(044) 338-06-10 або відправивши короткий запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

 

  • Станом на 18.11.2023 більше 70% покриття перебудовано на технологію PON  ...
  • Готуємось до можливих преривань в постачанні електроенергії. Станом на 25.09.23 90% обладання компанії зарезервовано АКБ, віримо в ППО та ЗСУ!    ...