Контакти

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ВАШІ ЗВЕРНЕННЯ МОЖУТЬ БУТИ ВІДПРАЦЬОВАНІ З ЗАТРИМКОЮ У ЧАСІ, ПРОХАННЯ ПОСТАВИТИСЬ З РОЗУМІННЯМ. 

    

замовити підключення можливо за телефоном, формою зворотнього зв'язку, або на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:  (044) 338-06-10 (з 10-18.00 пн-пт)

МИ ВІДПОВИМО ТА ПРИЙМЕМО ЗАЯВКУ ДУЖЕ ШВИДКО!

 

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА АБОНЕНТІВ

місто Київ:  (044) 338-06-08, (цілодобово)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

звертаємо Вашу увагу,що з 0.00 до 6.00 Ваші звернення можуть бути опрацьовані як телефоном так і через email.

заявки з приводу некоректної роботи послуги приймаються виключно на emeil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з наведенням стислого або розвернутого опису проблеми.

Шановні Абоненти,

Технічний відділ AYOL NET звертає Вашу увагу на те що:

- провайдер не несе відповідальність за некоректну роботу пристроїв Абонента (wi-fi роутери, коммутатори, комп'ютерна техніка та інш).Межа відповідальності Оператора (провайдера) згідно договору про надання телекомунікаційних послуг розповсюджується до порту включення Абонента в обладнання Провайдера.

 

 

  • Станом на 18.11.2023 більше 70% покриття перебудовано на технологію PON  ...
  • Готуємось до можливих преривань в постачанні електроенергії. Станом на 25.09.23 90% обладання компанії зарезервовано АКБ, віримо в ППО та ЗСУ!    ...