Починаючому та середньому бізнесу

ПЕРШЕ ПРАВИЛО AYOL NET – ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ.  

Реалізація більшості видів телекомунікаційних послуг: інтернет, канали передачі даних, телефонія, колокейшн, хостинг, оренда оптичних волокон, побудова СКС та ін.  Ми готові виїхати до Вас в день Вашого запиту, для перевірки технічної можливості організації послуг для Вас і складання комерційної пропозиції, яка максимально наблизиться до Ваших чекань. Ми умовно розділили досвід нашого партнерства з малим і середнім бізнесом на наступні групи:  

  • ОФІС ДО 3 ЧОЛОВІК
  • ОФІС ДО 10 ЧОЛОВІК
  • ОФІС ДО 25 ЧОЛОВІК
  • ОФІС ВИЩЕ 25 ЧОЛОВІК
  • ГРУПА ОФІСІВ

ДРУГЕ ПРАВИЛО AYOL NET – ЦЕ КОМУНІКАТИВНІСТЬ  

Вам достатньо звернутися у відділ продажів, оскільки для кожної групи існують свої градації тарифних планів від 10Мбіт/сек до 10Гбіт/сек. Нашим менеджерам подобається спілкування з Клієнтами, а їх багаторічний досвід реалізації стане для Вас приємним сюрпризом в процесі співпраці.

ТРЕТЄ ПРАВИЛО AYOL NET – ЦЕ ПОСТІЙНИЙ МОНІТОРИНГ  Наша служба технічної підтримки знаходиться на зв'язку 7/24/365.  Ми готові розглянути будь-яку зручну для Вас форму взаємодії в процесі  саппорту Ваших послуг.

Все що Вам потрібно зробити - це познайомитися з нашими менеджерами технічної підтримки зателефонувавши за номером: (044) 338-06-10 або відправивши короткий запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  • Згідно з Указом Президента України №82/2019 про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персонал...
  • Відповідно до Положення про якість телекомунікаційних послуг, затвердженого рішенням НКРЗ від 15.04.2010 № 174 ТОВ АЙОЛ НЕТ оприлюднює звіт Форма 11ЯТП за 2019р.: http://ayol.net.u...