Що ми можемо

Ми надаємо широкий спектр послуг для наших клієнтів і готові вирішити всі необхідні завдання від ідеї і продажу до саппорта. Нижче наведені основні категорії послуг, використовуючи які, ми вирішуємо завдання наших клієнтів.

Провайдінг в світ високошвидкісного  інтернет до 10Гбіт/сек:

AYOL NET - це перш за все послуги зв'язку для бізнесу. Можливо тому, що основним пріоритетом розвитку ми вибрали для себе не кількість, а якість. З роками прийшло розуміння ньюансів  властивих кожній галузі з якою ми працюємо, будь то масштабний заводський комплекс, забудовник або міні офіс початкуючого проекту. Ми ніколи не обманюємо наших Клієнтів невідповідністю заявленим швидкостям, прихованими платежами, непомірно «роздутими» тарифами і «кабальними» договірними стосунками і процедурами.

Побудова волоконно-оптичних ліній зв'язку:

Ми в AYOL NET, залежно від особливостей об'єкту і проекту, застосовуємо самі різні технології прокладки волоконно-оптичної лінії зв'язку, таких як: прокладку ВОЛЗ по стіні будівлі, повітряну прокладку, підземну прокладку по каналізаційних комунікаціях або колекторах. Комбінація цих методів дозволяє ефективно вирішувати поставлені завдання на об'єктах будь-якої складності.При цьому, будь-який монтаж, проходить обов'язкову перевірку і ретельне тестування всіх компонентів. AYOL NET  також надає послуги оренди власних волокон з можливістю подальшого викупу оптичних волокон у кабелі і побудову ліній ВОЛЗ з метою передачі на баланс Вашого підприємства. Детальніше про технологію ВОЛЗ читайте в нашому глосарії.

Побудова каналів зв'язку L2 між філіями:

Якщо вам необхідно об'єднати комп'ютерні і телефонні мережі офісів і філій, організувати електронний документообіг і контролювати всі бізнес-процеси Вашої компанії, скористайтеся вирішеннями  AYOL NET по організації віртуальних каналів і приватних корпоративних мереж (VPN).Це дозволить Вам забезпечити взаємодію між підрозділами і комунікації з клієнтами на принципово новому рівні, радикально скоротивши витрати на обслуговування корпоративної інфраструктури і підготувавши корпоративні мережі для передачі даних потрібних об'ємів. Корпоративні мережі (VPN) вашої компанії, побудовані AYOL NET дозволять:

 • забезпечити високошвидкісний захищений обмін інформацією між підрозділами;
 • створити внутрішню телефонну мережу з єдиною короткою нумерацією;
 • забезпечити всі підрозділи широкосмуговим доступом в Інтернет;
 • використовувати аудіо-  і відеоконференцзв'язок; організувати централізоване відеоспостереження за всіма об'єктами.

Послуги дати-центру:

Основне правило, що визначає політику нашої компанії, це забезпечення всілякого сприяння розвитку бізнесу наших клієнтів. Ця політика стосується не лише крупних компаній, але і клієнта, що розмістив свій перший сервер і що активно шукає відповідних партнерів для свого бізнесу .Не для кого не є таємницею, що стиль роботи, час реагування, як і вартість сервісу, у всіх компаній різні. Максимальний комфорт і незалежність Вашого бізнесу досягається лише при нагоді вибору партнерів. Наша компанія прагне тримати планку якості послуг максимально високо, при цьому залишаючи замовникові свободу і можливість порівняти і переконатися в правильності вибору. Ми пропонуємо:

 • розміщення серверів абонентів в даті-центрі (colocation) 
 • реєстрація, подовження, підтримку, трансфер доменних імен 
 • послуги електронної пошти (хостинг для пошти) 
 • віртуальний хостинг віртуальні виділені сервера (Vps/vds) 
 • оренда серверів (dedicated)

 

 

 • Не дивлячись на складні умови пересування, труднощі з постачаннями кабельної продукції  - всі відділи компанії працють! Активно підключаємо нових Абонентів. Віримо в Україну!  ...
 • Шановні Абоненти! В цей непростий для Країни час - ми залишаємось на своїх місцях і працюємо 24/7. Підключені додаткові бекапні ресурси.  Україна переможе!